Info

Studio mebli kuchennych VERLANI

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w domu, to tutaj przy wspólnym posiłku z rodziną rozpoczynasz oraz kończysz dzień. Obecne rozwiązania architektoniczne pozwalają na połączenie kuchni z salonem, dzięki czemu jest to również miejsce spotkań towarzyskich.

Dlatego, meble kuchenne powinny być zaprojektowane ze szczególną starannością oraz odznaczać się funkcjonalnością, efektownym wyglądem oraz spełniać Państwa indywidualne potrzeby.

Firma VERLANI daje Państwu możliwość dopasowania mebli kuchennych oraz mebli do salonu. Kuchnia nie może być przecież tylko pomieszczeniem do przygotowywania posiłków, niech stanie się ona również wizytówką Państwa domu.

Meble kuchenne na wymiar

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, dlatego w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesną technologię, zróżnicowane materiały wysokiej jakości oraz bogatą kolorystykę. Dzięki temu tworzymy niepowtarzalne meble kuchenne na zamówienie, które czynią kuchnię nie tylko elegancką, ale również niezwykle funkcjonalną. Rozbudowana oferta pozwala na projektowanie kuchni w dowolnym stylu. Oferujemy zarówno klasyczną zabudowę kuchenną, jak też nowoczesne, minimalistyczne meble, czy np. meble w stylu prowansalskim.

Zapraszamy do salonów sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Stargardzie i Osinowie Dolnym!