• en
  • de
  • pl

Blog

kubatury kuchni

Trzy cechy dobrych mebli kuchennych

01.08.2019

Zaprojektowanie wyposażenia kuchennego to nie lada wyzwanie. Meble bowiem przeznaczone do tego pomieszczenia powinny być funkcjonalne i ergonomiczne a zarazem estetyczne. Przede wszystkim nie powinniśmy oszczędzać na ich zakupie, służyć bowiem powinny przez długie lata, bez względu na ich intensywną eksploatację. Jakie są zatem trzy najważniejsze dechy dobrych mebli kuchennych? Jakość Po pierwsze zwracajmy uwagę […]

czyszczenie MDF

Jak prawidłowo dbać o lakierowane fronty kuchenne MDF?

18.06.2019

Bardzo wiele mebli kuchennych na wymiar tworzonych jest z zastosowaniem lakierowanych frontów MDF. Tego rodzaju tworzywo, skutecznie zabezpieczone lakierami o odpowiedniej twardości, zapewnia wyjątkową odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia. Zapewniają długotrwałe użytkowanie i przez wiele długich lat zachowują estetykę. Jednak jak każdy inny materiał użyty do wykonania mebli, wymagają stosownego użytkowania, czyszczenia oraz […]

Blaty kwarcowe - obraz

Blaty kwarcowe do kuchni i łazienek w ofercie Verlani

01.04.2019

Blaty kwarcowe cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Wszystko to przede wszystkim ze względu na wyjątkowe właściwości użytkowe, trwałość oraz walory estetyczne.

fronty lakierowane w kuchni

Zamawiasz szafę na wymiar? O tym musisz pamiętać

27.03.2019

Planujesz wykonanie szafy na wymiar? W tym artykule podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę wybierając najlepszego wykonawcę. Dowiesz się też, co uwzględnić w projekcie szafy oraz dlaczego zawsze należy kierować się indywidualnymi oczekiwaniami i preferencjami estetycznymi.

kuchnia w nocy

Na jakie szkodliwe czynniki są narażone blaty w kuchni?

27.02.2019

Blaty to jeden z najbardziej narażonych na różnorodne uszkodzenia elementów w kuchni. Z tego też powodu muszą wyróżniać się wyjątkowymi parametrami jakości i wytrzymałości, aby mogły służyć nam przez lata.

okno w kuchni

Blat kuchennych. Jak dobrać grubość, wysokość i szerokość?

27.01.2019

Blat kuchenny może być wykonany z różnych materiałów. Kwestia doboru odpowiedniego tworzywa zależy przede wszystkim od naszych upodobań. Jednak najważniejsze parametry, takie jak wysokość, szerokość oraz grubość blatu kuchennego, podlegają pewnym zasadom i wymagają odpowiedniego rozplanowania.