• en
  • de
  • pl

Oferta szafy

Szafy na wymiar

Obok mebli kuchennych przedmiotem naszej produkcji są również szafy na wymiar. Ponieważ są to także meble na zamówienie, każdej tworzonej przez nas szafie można nadać indywidualnego charakteru związanego zarówno z wyglądem, jak i funkcjonalnością.

Dlaczego warto zamówić szafę pod wymiar?

Szafa pod wymiar to opcja, która tak jak żadna inna zapewni maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Jest to ogromną zaletą w sytuacji, gdy nasi Klienci mają do dyspozycji niewielkie biuro lub mieszkanie, które są zmuszeni urządzić przede wszystkim w sposób praktyczny. Szafa dla takich miejsc powinna być możliwie jak najbardziej pojemna, ponieważ często, jako jedyny taki mebel w domu, musi pomieścić jak największą ilość rzeczy. Poza tym dzięki wyborowi szafy na zamówienie można samemu zdecydować o jej wyglądzie oraz rodzaju i rozkładzie wewnętrznych półek. Kupując gotowy mebel, trzeba się godzić na pewne ustępstwa. W przypadku szafy na wymiar, jej projekt odzwierciedla zamysł jej przyszłego właściciela.

Najlepsze szafy w Gorzowie, Szczecinie, Stargardzie…

Planując zakup szafy na wymiar, warto wybrać firmę z wieloletnią praktyką w produkcji mebli na zamówienie. Będąc taką firmą, możemy zaoferować naszym Klientom kapitalnej jakości mebel. Nasze szafy to meble wykonane w wysokim standardzie, który uzyskujemy poprzez wybór dobrej jakości materiałów i duże doświadczenie pracowników produkcji. W ten sposób tworzymy wyjątkowo trwałe oraz dopracowane w szczegółach szafy do mieszkań i biur, w tym wielkopojemne szafy garderobiane czy też szafy wnękowe na wymiar.

Przez zapewnioną jakość zarówno mebli, jak i usług związanych z realizacją zamówień , szybko pozyskaliśmy zaufanie rynku. Nasze szafy znalazły swoje miejsce u wielu Klientów m.in. w Gorzowie, Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim, gdzie prowadzimy swoje salony sprzedaży mebli na zamówienie i innych, równie ciekawych produktów.