Promocje

Meble kuchenne pod wymiar – promocje

Zajmujemy się projektowaniem kuchni. Uwzględniamy oczekiwania naszych klientów, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem. Wykonywanie mebli kuchennych pod wymiar to nasza pasja i z przyjemnością podejmujemy się różnych wyzwań. Chcemy, aby każdy Klient, który zdecyduje się na nasze usługi, mógł cieszyć się taką kuchnią, o jakiej zawsze marzył – piękną, przestronną i funkcjonalną. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i rabaty na meble kuchenne i inne elementy z oferty. Oferujemy m.in. włoskie meble Calligaris oraz blaty kamienne w Szczecinie, Stargardzie i Gorzowie.

Baner_5_lat_gwarancji_1920x600 VERLANI_03_2017
raty1

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 3×0, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 12.05.2016 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1100,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1100,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1100,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 110,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie do dnia 31.12.2018 r.
ARJA S.C. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.
 O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.plJin Du Sake sty