O nas

studio Verlani

Studio mebli kuchennych VERLANI

VERLANI to polska marka zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem wysokiej klasy mebli kuchennych oraz szaf wnękowych na zamówienie. Tworzymy meble na wymiar ze szczególnym uwzględnieniem optymalnego wykorzystania przestrzeni, a także funkcjonalności wszystkich mebli. Nasze studio mebli kuchennych oferuje także produkty znanej marki Calligaris. Są to nie tylko meble, lecz także elementy dekoracyjne. Salony VERLANI znajdują się w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Stargardzie, a także Osinowie Dolnym.

 

Meble szyte na miarę

Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnego wyposażenia pomieszczeń przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów. Przed rozpoczęciem pracy nad każdym projektem staramy się dokładnie ustalić, czego oczekują od nas Klienci. Wykonanie dokładnych pomiarów oraz rozmowa pozwalają ustalić, jak ma wyglądać dana przestrzeń. Długoletnie doświadczenie oraz duża liczba sporządzonych projektów pozwala nam dopasować kuchnie do ulubionego stylu Klientów. Oferujemy zarówno klasyczne wyposażenie wnętrz, jak i bardziej nowoczesne.

 

 


blaty kuchenne

Wykorzystanie trwałych materiałów

Zdajemy sobie sprawę, że projektowanie kuchni wymaga zastosowania najlepszych gatunkowo materiałów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane tworzywa wysokiej klasy. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy produkt wyróżniający się niezwykłą trwałością oraz solidnością, a przy tym jest dopasowany do oczekiwań i potrzeb. Nasi Klienci mogą także liczyć na profesjonalne doradztwo. W przypadku trudnych do zaaranżowania pomieszczeń proponujemy rozmaite rozwiązania tak, aby znaleźć najbardziej praktyczną i funkcjonalną opcję idealnie dopasowaną do możliwości danego pomieszczenia.

 

 

 

 

 

© 2024 VERLANI. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin