• en
  • de
  • pl

Promocje

Meble kuchenne pod wymiar – promocje

Zajmujemy się projektowaniem kuchni. Uwzględniamy oczekiwania naszych Klientów, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem. Wykonywanie mebli kuchennych pod wymiar to nasza pasja i z przyjemnością podejmujemy się różnych wyzwań. Oferujemy m.in. włoskie meble Calligaris oraz blaty kamienne w Szczecinie, Stargardzie i Gorzowie. Chcemy, aby każdy Klient, który zdecyduje się na nasze usługi, mógł cieszyć się taką kuchnią, o jakiej zawsze marzył – piękną, przestronną i funkcjonalną. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i rabaty na meble kuchenne i inne produkty z oferty.

 

REGULAMIN PROMOCJI
“Raty 0% lub 20% rabatu na wszystkie zabudowy”

 

RRSO 0%: Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „10 lub 20 lub 30 rat 0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 30.06.2022 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 2500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 2500 zł; całkowita kwota do zapłaty 2500 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 250 zł.

Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 01.07.2022 r. do dnia 31.08.2022r.
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.santanderconsumer.pl

ARJA S.C. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

 


WYPRZEDAŻ CALLIGARIS – CENNIK