Szafy wnękowe

Szafy wnękowe

Szafy na wymiar – Szczecin i Stargard

 

Jeśli szukają Państwo rozwiązania na maksymalne wykorzystanie powierzchni w domu i zaaranżowanie jej, jako dodatkowego miejsce do przechowywania, to doskonałym rozwiązaniem są szafy na wymiar. Tworzymy je dla Państwa na specjalne życzenie. Nasi specjaliści posiadają długoletnie doświadczenie w projektowaniu szaf oraz mebli kuchennych pod wymiar. Dokonamy dokładnych pomiarów oraz zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb. Podczas projektowania szafy pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie i na bieżąco wprowadzamy zmiany oraz nowe propozycje. Pozwala to na stworzenie szafy na wymiar w pełni spełniającej nawet najbardziej różnorodne potrzeby. Odpowiednio skonstruowane meble pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń, jaką dysponują Państwo niezależnie od pomieszczenia, w którym ma się znaleźć zaprojektowana szafa.

 


Szafy wnękowe

Spersonalizowany projekt szafy pod wymiar

 

Szafa to jeden z obowiązkowych elementów każdego domu. Mebel ten powinien być przede wszystkim funkcjonalny oraz pojemny. Dzięki temu z powodzeniem zmieszczą się w nim nie tylko ubrania, lecz także sprzęt sportowy, mniejsze urządzenia AGD (odkurzacz, żelazko), zimowe kurtki, płaszcze, buty oraz różne inne przedmioty. Każda szafa powinna być indywidualnie dobrana do potrzeb Klienta. Dlatego istotne jest, aby maksymalnie spersonalizować projekt, ponieważ każdy dom potrzebuje zupełnie innego układu mebla. Taką możliwość dają tylko szafy na zamówienie. Sprawdzą się one zwłaszcza w pomieszczeniach o nietypowym kształcie lub z widoczną wnęką w ścianie. Możną ją w prosty sposób zaadaptować, jako dodatkową przestrzeń do przechowywania, tworząc szafę wnękową na wymiar.

 


Szafy wnękowe

Dopasowanie wyglądu szafy do aranżacji

 

Zaletą szaf wnękowych na wymiar jest również możliwość dokładnego dopasowania wyglądu do ogólnej aranżacji danego pomieszczenia oraz całego domu lub biura. Mogą wybierać Państwo fronty, wykończenie oraz kolorystykę i styl spośród bardzo szerokiej gamy produktów. Dodatkowo szafy pod wymiar dają możliwość zdecydowania o ilości półek i drążków, ich długości, wysokości oraz szerokości. Wewnętrzny układ szafy można dowolnie dopasować do tego, co w danej szafie chcą Państwo przechowywać. Wszystkie wykonane przez naszą firmę meble spełniają najważniejsze standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Kładziemy nacisk na dostarczenie Państwu wyrobów najwyższej klasy, które posłużą przez wiele lat niezależnie od stopnia eksploatacji.

 


 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych indywidualnym projektem szaf na wymiar. Niezależnie od tego, jaką rolę spełniać ma mebel, nasi specjaliści stworzą dla Państwa praktyczne oraz dopasowane stylistycznie rozwiązanie. Zachęcamy również do odwiedzenia nas osobiście w naszych salonach w Stargardzie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim lub w Osinowie Dolnym.

 

© 2024 VERLANI. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin