• en
  • de
  • pl

Szafy

Szafy wnękowe na wymiar

Odpowiednio skonstruowane meble pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń, jaką dysponują nasi Klienci niezależnie od tego, czy jest to dom prywatny, czy biuro. Firma VERLANI specjalizuje się nie tylko w produkcji mebli kuchennych na zamówienie . W naszej ofercie znajdują się także wysokiej klasy szafy na wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z produktami w salonach, które zlokalizowane są na terenie: Szczecina, Gorzowa i Stargardu Szczecińskiego.

Spersonalizowany projekt

Szafa to jeden z obowiązkowych elementów każdego domu. Mebel ten powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Dzięki temu z powodzeniem zmieszczą się w nim nie tylko ubrania, lecz także sprzęt sportowy, mniejsze urządzenia AGD (odkurzacz, żelazko), zimowe kurtki, płaszcze, buty oraz różne inne przedmioty. Każda szafa powinna być indywidualnie dobrana do potrzeb Klienta. Dlatego istotne jest, aby maksymalnie spersonalizować projekt, ponieważ każdy dom potrzebuje zupełnie innego układu mebla. Taką możliwość dają tylko meble robione na zamówienie. Sprawdzą się one zwłaszcza w pomieszczeniach o nietypowym kształcie.

Dopasowanie wyglądu szafy do aranżacji

Zaletą szaf wnękowych na wymiar jest również możliwość dokładnego dopasowania wyglądu do ogólnej aranżacji pomieszczenia. Nasi Klienci mogą wybrać fronty spośród bardzo szerokiej gamy produktów. Wszystkie wykonane przez naszą firmę meble spełniają najważniejsze standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Kładziemy nacisk na dostarczenie Klientom wyrobów najwyższej klasy, które posłużą przez wiele lat niezależnie od stopnia eksploatacji.

___________________________________________________