Blaty kuchenne – Stargard i Szczecin

 

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości blatami kwarcowymi doskonałymi do kuchni oraz łazienki to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia jednego z salonów Verlani w Stargardzie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Osinowie Dolnym.

 

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości blatami kwarcowymi doskonałymi do kuchni oraz łazienki to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia jednego z salonów Verlani w Stargardzie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Osinowie Dolnym.

 

 

Blaty kuchenne – Stargard i Szczecin

Blaty kwarcowe

 

Blaty to powierzchnie robocze mebli znajdujących się w każdym domu. Oprócz praktycznych funkcji pełnią również rolę ozdobną i dekoracyjną wnętrz. Przy ich pomocy można zupełnie odmienić meble, nadać im klasycznego lub nowoczesnego stylu. Do jednych z popularniejszych rozwiązań wśród naszych Klientów ze Szczecina i Stargardu należą blaty kwarcowe.

Ze względu na swoje niezwykłe właściwości są chętnie wybierane przez wiele osób. Wyróżniają się nie tylko trwałością, ale też ponadczasową estetyką. W naszych salonach w Stargardzie i Szczecinie znajdą Państwo szeroką ofertę blatów kwarcowych w bogatej kolorystyce oraz wzorach, co pozwoli na dopasowanie ich do odmiennych stylów mebli oraz wnętrz. Co jednak istotne, do kontaktu zapraszamy też osoby zainteresowane blatami kuchennymi z Gorzowa Wielkopolskiego czy Osinowa Dolnego, gdyż w tych miejscowościach również prowadzimy nasze salony.

 


Blaty kuchenne – Stargard i Szczecin

Czym charakteryzują się blaty kwarcowe?

 

Blaty kwarcowe, które oferujemy naszym Klientom ze Szczecina, Stargardu i wielu okolicznych miejscowości, wykonywane są ze spieków kwarcowych pochodzących z naturalnych materiałów. Są to między innymi iły łupkowe, pigmenty ceramiczne oraz skały granitowe. W celu uzyskania unikatowej i atrakcyjnej kolorystyki do mieszanki minerałów dodaje się barwniki. Uzyskane w ten sposób blaty kuchenne są odporne na działanie detergentów oraz środków chemicznych.

Jest to więc rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie codziennego porządku. Dodatkowo blaty kwarcowe są niezwykle odporne na ścieranie, zarysowania, wilgoć oraz wysoką temperaturę. Stanowią idealne dopełnienie każdej aranżacji. Pasują zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Charakteryzują się elegancją oraz estetycznym wykończeniem. Ze względu na te właściwości nasze blaty doskonale sprawdzają się zarówno w kuchniach, jak i łazienkach. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są przez wiodących producentów, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do ich najwyższej jakości.


Cosentino: Konglomeraty Silestone® by Cosentino

 

Wśród naszych produktów znajdują się blaty znanej na rynkach światowych marki Silestone®. Materiał ten składa się z hybrydowej formuły surowców mineralnych, takich jak kwarc oraz materiałów pochodzących z recyklingu. Możliwości estetyczne i projektowe Silestone® są nieograniczone: jest dostępny w ponad 80 kolorach oraz w szerokiej gamie tekstur i formatów, a jego trwałość i odporność są objęte 25-letnią gwarancją.

Silestone® to doskonała powierzchnia do zastosowań w kuchniach i łazienkach – w ofercie można znaleźć również zlewozmywaki Silestone® Integrity, wykonane z tego samego materiału i dopasowane idealnie do powierzchni blatu. Są niezwykle eleganckie i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.


Cosentino: Spieki Dekton® by Cosentino

 

Blaty wykonane z wysokiej klasy kwarcu oferuje marka Dekton® by Cosentino. Dekton® wytwarzany jest przy użyciu unikatowej technologii TSP (spiekania cząsteczek), której właścicielem jest Cosentino. Jest to proces produkcyjny wykorzystujący przyspieszoną wersję cyklu, który natura stosuje od tysięcy lat, by wytwarzać naturalny kamień. W przypadku Dekton® czas produkcji skraca się do 4 godzin, a efektem jest produkt, którego trwałością klient cieszy się przez całe życie. Rozwiązanie to oznacza niesamowity skok technologiczny i przemysłowy, którego efektem jest powstanie nowego procesu, rewolucyjnego tworzywa i wiodącego produktu.

Dzięki temu nasi Klienci mogą zamówić blaty kwarcowe bez skaz o zerowej porowatości, odporne na ścieranie, odmarzanie, zarysowania, przebarwienia i wysokie temperatury. Jego właściwości, bogata kolorystyka oraz zróżnicowane grubości (4, 8, 12, 20, 30 mm) sprawiają, że jest to materiał idealny do tego, by montować go na płaszczyznach pionowych i poziomych, zarówno w kuchniach, jak i łazienkach. Ponadto, Dekton® objęty jest 25-letnią gwarancją od producenta.


 

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości blatami kwarcowymi doskonałymi do kuchni oraz łazienki, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia jednego z salonów VERLANI w Stargardzie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Osinowie Dolnym. W razie potrzeby służymy fachowym wsparciem zarówno przy wyborze materiału, jak i podczas projektowania blatów kuchennych.

 

 

© 2023 VERLANI. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin