Blaty kuchenne – Stargard i Szczecin

 

Kuchnia jest sercem każdego domu, dlatego warto zadbać o jej wystrój i funkcjonalność. Jednym z najważniejszych elementów w tym pomieszczeniu są oczywiście blaty kuchenne, które znajdą Państwo w naszych salonach w Stargardzie oraz Szczecinie. Co jednak istotne, oferowane przez nas produkty są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale też trwałe i odporne na rozmaite uszkodzenia. Ponadto są one dostępne w szerokiej gamie modeli, dzięki czemu bez trudu dopasują Państwo wybór do indywidualnych preferencji i stylu zachowanego w pomieszczeniu.

Blaty kuchenne VERLANI występują w wielu odcieniach kolorystycznych, zarówno stonowanych, jak i bardziej wyrazistych, które mogą stanowić wyróżniający się element aranżacyjny. Wykonujemy je też z różnych materiałów, takich jak kamień, kwarc lub płyta laminowana. Wszystkie z nich cieszą się jednak dużym uznaniem wśród naszych Klientów ze Szczecina i Stargardu ze względu na swoje właściwości oraz uniwersalny wygląd, a także możliwość dostosowania do określonych potrzeb.

 

 

Blaty kuchenne – Stargard i Szczecin

Blaty kwarcowe – Szczecin i Stargard

 

Blaty to powierzchnie robocze mebli znajdujących się w każdym domu. Oprócz praktycznych funkcji pełnią również rolę ozdobną i dekoracyjną wnętrz. Przy ich pomocy można zupełnie odmienić meble, nadać im klasycznego lub nowoczesnego stylu. Do jednych z popularniejszych rozwiązań wśród naszych Klientów ze Szczecina i Stargardu należą blaty kwarcowe.

Ze względu na swoje niezwykłe właściwości są chętnie wybierane przez wiele osób. Wyróżniają się nie tylko trwałością, ale też ponadczasową estetyką. W naszych salonach w Stargardzie i Szczecinie znajdą Państwo szeroką ofertę blatów kwarcowych w bogatej kolorystyce oraz wzorach, co pozwoli na dopasowanie ich do odmiennych stylów mebli oraz wnętrz. Co jednak istotne, do kontaktu zapraszamy też osoby zainteresowane blatami kuchennymi z Gorzowa Wielkopolskiego czy Osinowa Dolnego, gdyż w tych miejscowościach również prowadzimy nasze salony.

 


Blaty kuchenne – Stargard i Szczecin

Gdzie sprawdzają się blaty kwarcowe?

 

Blaty kwarcowe, które oferujemy naszym Klientom ze Szczecina, Stargardu i wielu okolicznych miejscowości, wykonywane są z konglomeratów kwarcowych lub spieków kwarcowych pochodzących z naturalnych materiałów. Są to między innymi iły łupkowe, pigmenty ceramiczne oraz skały granitowe. W celu uzyskania unikatowej i atrakcyjnej kolorystyki do mieszanki minerałów dodaje się barwniki. Dzięki temu mogą być one dopasowane do indywidualnych wymagań estetycznych Klienta.

Stanowią idealne dopełnienie każdej aranżacji. Pasują zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Charakteryzują się elegancją oraz estetycznym wykończeniem. Piękny wygląd to jednak nie wszystko! Blaty kwarcowe wykonane z konglomeratu lub spieku są też niezwykle uniwersalne. Ze względu na te właściwość doskonale sprawdzają się zarówno w kuchniach, jak i łazienkach czy salonach, a także na pionowych płaszczyznach, takich jak ściany, elewacje oraz schody. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są przez wiodących producentów, dzięki czemu mogą być Państwo pewni ich najwyższej jakości.


Cosentino: konglomeraty Silestone® by Cosentino

 

Wśród naszych produktów znajdują się blaty znanej na rynkach światowych marki Silestone®. Materiał ten składa się z hybrydowej formuły surowców mineralnych, takich jak kwarc oraz materiałów pochodzących z recyklingu. Możliwości estetyczne i projektowe Silestone® są nieograniczone: jest dostępny w ponad 80 kolorach oraz w szerokiej gamie tekstur i formatów, a jego trwałość i odporność są objęte 25-letnią gwarancją.

Silestone® to doskonała powierzchnia do zastosowań w kuchniach i łazienkach – w ofercie można znaleźć również zlewozmywaki Silestone® Integrity, wykonane z tego samego materiału i dopasowane idealnie do powierzchni blatu. Są niezwykle eleganckie i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy uderzenia. Dzięki swojej strukturze materiał ten jest również odporny na działanie wysokich temperatur, a także charakteryzuje się niską nasiąkliwością, co czyni go idealnym wyborem dla blatu kuchennego


Cosentino: spieki Dekton® by Cosentino

 

Blaty wykonane z wysokiej klasy spieku kwarcowego oferuje marka Dekton® by Cosentino. Dekton® wytwarzany jest przy użyciu unikatowej technologii TSP (spiekania cząsteczek), której właścicielem jest Cosentino. Jest to proces produkcyjny wykorzystujący przyspieszoną wersję cyklu, który natura stosuje od tysięcy lat, by wytwarzać naturalny kamień. W przypadku Dekton® czas produkcji skraca się do 4 godzin, a efektem jest produkt, którego trwałością Klient cieszy się przez całe życie. Rozwiązanie to oznacza niesamowity skok technologiczny i przemysłowy, którego efektem jest powstanie nowego procesu, rewolucyjnego tworzywa i wiodącego produktu.

Dzięki temu nasi Klienci mogą zamówić blaty ze spieku kwarcowego bez skaz o zerowej porowatości, odporne na ścieranie, odmarzanie, zarysowania, przebarwienia i wysokie temperatury. Jego właściwości, bogata kolorystyka oraz zróżnicowane grubości (4, 8, 12, 20, 30 mm) sprawiają, że jest to materiał idealny do tego, by montować go na płaszczyznach pionowych i poziomych, zarówno w kuchniach, jak i łazienkach czy salonach. Doskonale sprawdzają się one też w przypadku elewacji i schodów. Ponadto Dekton® również objęty jest 25-letnią gwarancją od producenta.


Połączenie piękna i trwałości w spiekach kwarcowych i konglomeratach

 

Zarówno konglomerat kwarcowy Silestone, jak i spiek kwarcowy Dekton to materiały, które łączą w sobie nie tylko piękno naturalnych kamieni, ale także zaawansowane technologie produkcji. Dzięki temu są one niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Wybierając oferowane przez nas produkty do swojego domu, mieszkania czy biura, mogą mieć Państwo pewność, że będą one służyły przez wiele lat, zachowując swój nienaganny wygląd i funkcjonalność.

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości blatami kwarcowymi ze spieku lub konglomeratu doskonałymi do kuchni, łazienki, salonu czy elewacji, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia jednego z salonów VERLANI w Stargardzie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Osinowie Dolnym. W razie potrzeby służymy fachowym wsparciem zarówno przy wyborze materiału, jak i podczas projektowania blatów kuchennych.

 

 

© 2024 VERLANI. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin