• en
  • de
  • pl

Blaty kwarcowe

Blaty kwarcowe – Szczecin, Stargard, Gorzów

Nawiązanie współpracy z producentami blatów kamiennych zaowocowało rozszerzeniem naszej oferty o niezwykle trwałe, estetyczne blaty do kuchni i łazienek. Blaty kwarcowe prezentują się bardzo efektowanie zarówno w nowoczesnych, jak też tradycyjnych wnętrzach. Stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji. Ich niepodważalną zaletą jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, różnego rodzaju zarysowania, odbarwienia, działanie wysokiej temperatury. Jeśli poszukują Państwo solidnych i eleganckich blatów w Szczecinie, Stargardzie lub Gorzowie, zapraszamy do naszych salonów. W ofercie dostępne są blaty kamienne kuchenne i łazienkowe w wielu wersjach kolorystycznych o unikatowej strukturze. Znikoma porowatość powierzchni blatu odpowiada za niską chłonność zanieczyszczeń, co z kolei eliminuje konieczność częstego impregnowania lub konserwacji blatu.

Blaty kwarcowe Silestone

Silestone ® jest wiodącym na świecie producentem powierzchni kwarcowych przeznaczonych do wysokiej jakości kuchni i łazienek, w tym blatów i zlewozmywaków z zaawansowaną bakteriostatyczną technologią. Silestone® to jedyna marka, która daje certyfikat gwarancji na piśmie. Tylko lider, jako największy producent kwarcowych powierzchni wraz z jednolitą ochroną antybakteryjną, oferuje bezpieczeństwo dziesięciu lat gwarancji dla Silestone®.

Blaty kwarcowe Dekton

W Dektonie wykorzystano technologię spiekania cząsteczek, polegającą na poddaniu tworzywa przyspieszonemu procesowi przemian metamorficznych, jakie naturalny kamień, wystawiony na działanie wysokich temperatur i ciśnienia, przechodzi na przestrzeni tysięcy lat.
Spiekanie cząsteczek łączy prawdziwie innowacyjne procesy stosowane w najbardziej zaawansowanych branżach technologicznych. Rozwiązanie to oznacza skok technologiczny i przemysłowy, którego efektem jest powstanie nowego procesu, rewolucyjnego tworzywa i wiodącego produktu.
Pod mikroskopem elektronowym w pełni widoczna staje się zerowa porowatość materiału, będącą rezultatem procesu spiekania i ultrakompresji, stosowanego wyłącznie w produkcji tworzywa DEKTON. To właśnie zerowa porowatość i brak mikrodefektów, będących przyczyną powstawania naprężeń i skaz, jest tym, co szczególnie wyróżnia DEKTON.