Blaty kwarcowe do kuchni i łazienek w ofercie Verlani

Dodano: 01 kwi 2019

Blaty kwarcowe cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Wszystko to przede wszystkim ze względu na wyjątkowe właściwości użytkowe, trwałość oraz walory estetyczne.

 

Najważniejsze właściwości blatów kwarcowych

Blaty kwarcowe wyróżniają się przede wszystkim eleganckim wyglądem, co w dużej mierze wynika z bezspoinowego łączenia elementów. Jednak walory wizualne to nie jedyne ich cechy. Wykazują one wysoką odporność na zarysowania i uderzenia. Ich struktura nie jest porowata, dlatego bardzo łatwo utrzymać je w czystości i higienie (wykazują nawet właściwości antybakteryjne). Ich montaż przebiega dość łatwo i sprawnie. Są znacznie lżejsze niż blaty kamienne, dlatego nie ma konieczności wykonywania wzmocnień szafek.

Oferta różnorodnych blatów kwarcowych jest niezwykle urozmaicona. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych o unikatowej strukturze.

 

Blaty kwarcowe: Silestone i Dekton

W ofercie firmy Verlani znaleźć można wysokiej jakości blaty kwarcowe, które wyróżniają się wyjątkową estetyką oraz właściwościami użytkowymi. Przeznaczone są do zastosowania w kuchniach i łazienkach. Doskonale prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.

Jedną z naszych propozycji są blaty kwarcowe Silestone. Silestone to wiodący na świecie producent powierzchni kwarcowych, w tym blatów i zlewozmywaków z zaawansowaną bakteriostatyczną technologią. Jest to jedyna marka, która daje certyfikat gwarancji na piśmie.

Kolejnym ważnym punktem w naszej ofercie są blaty kwarcowe Dekton. W tym blatach wykorzystano technologię spiekania cząsteczek, polegającą na poddaniu tworzywa przyspieszonemu procesowi przemian metamorficznych, jakie naturalny kamień, wystawiony na działanie wysokich temperatur i ciśnienia, przechodzi w ciągu tysięcy lat.

Spiekanie cząsteczek łączy prawdziwie innowacyjne procesy stosowane w zaawansowanych branżach technologicznych. W efekcie powstaje rewolucyjne tworzywo, z którego tworzone są niezawodne produkty, czyli m.in. blaty DEKTON o zerowej porowatości i bez mikrodefektów.

© 2024 VERLANI. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin