Jakie trzeba ponieść koszty kupując meble na wymiar?

Dodano: 09 kwi 2021

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu, ponieważ przygotowywane są tu posiłki dla całej rodziny. Musi być przede wszystkim funkcjonalna. Pomieszczenie kuchenne wymaga specjalnego traktowania. Praca w trudno ustawnym  pomieszczeniu  jest wyjątkowo uciążliwa. Zdarza się, że kuchnie bywają długie i wąskie lub niewielkie i ciasne. Trudno się w nich odnaleźć i zachować porządek.

 

Meble do kuchni na wymiar

Kuchnia musi być użyteczna i wygodna dla wszystkich domowników. Aby pomieszczenie najlepiej spełniało swoją funkcję, dobrym rozwiązaniem jest zaprojektowanie mebli na wymiar. Modułowe zabudowy wyglądają często ekskluzywnie, ale trudno będzie znaleźć idealny zestaw do niewymiarowej powierzchni. Poszukiwanie odpowiednich szafek staje się niekiedy męczące. Meble produkowane są według standardowych wymiarów, więc raczej nie będzie możliwości dopasowania ich tak, żeby wykorzystać każdy centymetr powierzchni. Jeśli więc zdecydujemy się na wariant mebli na wymiar, zajrzyjmy do firmy Verlani i zapoznajmy się z galerią zdjęć na stronie online oraz ofertą.

 

Projektowanie mebli do kuchni

Projektowanie mebli do kuchni jest propozycją w zasadzie dla każdego. Któż nie chciałby mieć niepowtarzalnej i wyjątkowej, a przy tym wygodnej kuchni? Projekt powstaje po wykonaniu pomiarów i poznaniu oczekiwań Klientów. Firma Verlani zdaje sobie sprawę, że meble kuchenne to zakup na lata i dlatego stara się, aby produkt dopracowany został w każdym szczególe. Uwzględnia on najlepsze rozwiązania. Możemy wybrać meble kuchenne na wymiar w każdym stylu: zarówno klasycznym i tradycyjnym, minimalistycznym lub nowoczesnym. Klient ma wpływ na wygląd swoich mebli. Wybiera: kolor, rodzaj i fakturę frontów, blatów oraz półek, a także sposób otwierania drzwiczek, system montażu czy wewnętrzne wyposażenie szuflad. Nasza kuchnia zyska nową aranżację. Mając kuchnię nawet o niewielkim metrażu, czy nieustawną, dzięki odpowiedniemu projektowi mebli kuchennych na wymiar zostanie wykorzystana cała powierzchnia, dzięki czemu stanie się bardziej przestrzenna, a przede wszystkim funkcjonalna. Natomiast pomieszczenie o większym metrażu daje jeszcze więcej możliwości. Firma realizująca zamówienie, przygotowuje wizualizację wnętrza. Projekt musi zostać zaakceptowany przez Klienta, żeby firma Verlani, mogła przystąpić do produkcji mebli.

 

Szafa na wymiar

Szafa jest istotnym elementem wyposażenia domu i mieszkania. Zaprojektowana na wymiar prezentuje się doskonale, ponieważ jest znakomicie dopasowana do pomieszczenia. Odpowiednio skonstruowana pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Szafa musi być pojemna, żeby zmieściły się w niej, ubrania, sprzęt sportowy, małe AGD, zimowe kurtki, płaszcze, buty oraz inne przedmioty. Dlatego tak ważne jest, by szafa została odpowiednio zaprojektowana. Meble wykonane na zamówienie, sprawdzą się w pomieszczeniach o nietypowym kształcie. Istotne jest też, by szafa była odpowiednio dobrana do aranżacji. Fronty możemy wybrać, spośród bardzo szerokiej gamy produktów jakie oferuje marka Verlani. Meble spełniają najważniejsze standardy jakości. Szafy wnękowe na wymiar są najbardziej popularne, umiejscowione pomiędzy dwoma ścianami z wykorzystaniem każdego centymetra przestrzeni. Z reguły nie mają ścian bocznych, a jedynie przesuwane drzwi, ewentualnie dodatkowe elementy wewnątrz, takie jak drążki, koszyki, szuflady i półki. Możemy wybrać szafę ze ścianami bocznymi, typu L lub z pawlaczem. Wybór zależy od naszych potrzeb.

 

Koszty mebli na wymiar

Zdarza się, że meble na wymiar  są droższe niż modułowe, ponieważ produkowane są, z najwyższej jakości materiałów, wykonywane na zamówienie, więc są oryginalne i niepowtarzalne. Ponadto są trwałe i solidnie wykonane, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Warto skorzystać z tego rozwiązania, ponieważ będą nam służyły przez wiele lat. Jeśli planujemy zakup, możemy skorzystać z aktualnej promocji w firmie Verlani. Zwróćmy się o wycenę mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych itp. Koszt jest uzależniony od ilości elementów w zestawie. Możemy zamówić komplet mebli lub tylko jeden wybrany produkt. Ceny zabudowy meblowej są uzależnione od materiału, z jakiego są wykonane fronty, blaty, wyposażenie oraz akcesoria. Jeśli skorzystamy z atrakcyjnych rat, zakup wysokiej jakości mebli nie będzie tak dotkliwy dla kieszeni.

© 2024 VERLANI. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin