• en
  • de
  • pl

Kuchnie

Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia stanowi serce domu i centrum spotkań. Jest to miejsce, gdzie często spędza się wspólnie czas podczas przygotowywania posiłków. Dlatego tak dużą uwagę przykłada się do wyjątkowego wyglądu tego pomieszczania. Coraz chętniej wybieraną opcją są meble kuchenne pod wymiar, które znajdą Państwo również w naszej ofercie. Bogate doświadczenie w projektowaniu kuchni oraz wyczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów wnętrzarskich, jakimi się odznaczamy sprawiają, że nasze meble kuchenne spełniają oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających klientów. Podczas współpracy i projektowania kuchni na wymiar pozostajemy z Państwem w ścisłym kontakcie. Dzięki temu zastosowane przez nas rozwiązania dopasowane są do Państwa indywidualnych potrzeb, specyficznych wymiarów pomieszczania oraz stylu całego domu.

 

Zalety mebli kuchennych na wymiar

Meble kuchenne pod wymiar pozwalają przede wszystkim na maksymalne wykorzystanie powierzchni pomieszczenia. Dlatego jest to rozwiązanie szczególnie chętnie wybierane w przypadku niewielkich powierzchniowo kuchni. Tworząc meble na wymiar jesteśmy w stanie dopasować ich kształt do nietypowych wymiarów pomieszczenia, jego wysokości czy skosów. Dodatkowo meble na wymiar pozwalają na nietypowe rozwiązania jak dobranie ilości półek w szafce ich wysokości oraz głębokości.

Poza praktycznymi aspektami mebli pod wymiar warto podkreślić fakt, że do ich tworzenia można wykorzystać dowolne materiały, co daje nam ogromne możliwości w dopasowaniu stylu całego zestawu mebli kuchennych. Można zdecydować się na ozdobne fronty szafek lub też ich gładkie wykończenie. Dowolnie mogą Państwo wybierać kolorystykę użytych do produkcji materiałów. Dzięki naszej pomocy dostarczymy i zamontujemy wymarzoną kuchnię – pod względem zarówno wizualnym, jak i praktycznym.

Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia jednego z salonów meblowych Verlani w Szczecinie, Stargardzie, Gorzowie Wielkopolskim lub Osinowie Dolnym.