Szukasz blatu? Sprawdź markę Silestone

Dodano: 15 paź 2021

Dobrze skomponowane wnętrze zależy od wielu współgrających ze sobą elementów. O efekcie końcowym decydują niekiedy nawet drobne szczegóły, które z pozoru mogą wydawać się nieistotne. Jeśli chodzi o pomieszczenia, takie jak kuchnia i łazienka to duże znaczenie ma m.in. dobór odpowiedniego blatu. Czym powinna wyróżniać się idealna propozycja? I dlaczego warto wybrać produkty marki Silestone? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule. 

 

Czym powinien wyróżniać się idealny blat?

Blaty to elementy do zadań specjalnych, dlatego muszą wyróżniać się przede wszystkim solidnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Powinny być wykonane z materiału odpornego na działanie wysokich temperatur, a także na działanie wilgoci, która pojawia się zarówno w kuchni, jak i w łazience. Co więcej, blat powinien być łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ decyduje to o możliwości zachowania wysokich standardów higieny.

Warto podkreślić, że obok wielofunkcyjności kluczowe znaczenie ma także estetyka danej propozycji oraz jej dopasowanie do reszty akcesoriów, które tworzą daną aranżację. Dobrym wyborem będą blaty łączące tradycję z nowoczesnością, które wprowadzą harmonię do wybranego pomieszczenia.  

 

Blaty Silestone – co warto wiedzieć?

  • Jakie propozycje łączą wszystkie wspomniane cechy? Tysiące klientów jest zgodnych, że chodzi o najwyższej klasy blaty tworzone przez firmę Silestone. To produkty doskonałej jakości, które są odporne na zarysowania, na odbarwienia, a także na działanie skrajnych temperatur. Co ważne, nie wymagają one dodatkowej impregnacji i zachowują swój doskonały wygląd na długi czas. 

Jeśli chodzi o kwestię estetyki, to dzięki innowacyjnemu podejściu do procesu projektowania, a także dzięki wysokiej klasy materiałom, blaty kuchenne Silestone są świetnym dopełnieniem każdej aranżacji. Sprawdzą się niezależnie od stylu, jaki obraliśmy: od stylu nowoczesnego i minimalistycznego, aż po styl tradycyjny i bogato zdobiony. Blaty Silestone są eleganckie i już na pierwszy rzut oka przywołują na myśl klasę premium.

Warto dodać, że marka Silestone tworzy produkty najwyższej jakości (w ofercie znajdują się zarówno blaty, jak i zlewozmywaki do kuchni i łazienki), które posiadają dziesięcioletni okres gwarancji. To doskonały wybór dla osób, które cenią dobry design i luksusowe propozycje dostępne w szerokiej gamie wykończeń. Trzy podstawowe rozwiązania, które można zastosować to: 

  •  wykończenie polished, czyli elementy, które są wypolerowane, wyróżniają się mocną barwą i eleganckim połyskiem,
  • volcano, czyli elementy o ciekawej, chropowatej powierzchni, które nadają całości niepowtarzalnego wyglądu,
  • suede, czyli wykończenie aksamitne i niemal miękkie w dotyku.

© 2024 VERLANI. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin